Koty gotowe do adopcji

Stowarzyszenie Koci Los

 

1,5%

KRS: 0000270261

CEL: KOCI LOS 12613

CZYM JEST ADOPCJA ?

 

Adopcja kota jest procesem sformalizowanym.
Co to oznacza? Zwierzak trafi pod twoją opiekę wówczas, gdy wydająca go organizacja uzna, że jesteś w stanie zapewnić mu odpowiednie warunki. To pozwala uniknąć sytuacji, kiedy zwierzę trafia do domu, w którym jego podstawowe potrzeby nie mogą zostać zaspokojone. Adopcja musi być świadoma i za zgodą wszystkich członków rodziny. Nie wydajemy kotów na prezent.

 

UMOWA ADOPCYJNA - dokument, który jest niezbędny przy adopcji kota. Podpisując go, deklarujesz, że bierzesz pełną odpowiedzialność za zwierzaka, który trafia pod Twój dach i zgadzasz się na warunki adopcji. W umowie znajdują się zapisy o tym, że:

w razie potrzeby zapewnisz kotu opiekę weterynaryjną, nie zostawisz go samego bez opieki, nie porzucisz, nie oddasz innym osobom trzecim. Będziesz karmić go zgodnie z potrzebami gatunku. W razie sytuacji losowych ,kiedy nie będziesz w stanie dłużej się nim zajmować, powiadomisz o tym fundację, aby kot z powrotem trafił pod jej opiekę. Zabezpieczysz okna przed ucieczką czy zakleszczeniem lub balkon.

 

 

WIZYTA PRZEDADOPCYJNA - to spotkanie w domu przyszłego opiekuna, która pozwala opowiedzieć o danym zwierzaku, przedyskutować początki w nowym domu oraz doradzić w kwestiach behawioralnych i żywieniowych. 

 

Ankieta adopcyjna: link

Mam na imię RÓŻYCZKA. Mam około półtora roczku i szukam swojego człowieka na zawsze. Jestem wysterylizowana, odrobaczona, zaszczepiona, zaczipowana i oczywiście CUDOWNA :).
Jak już pokocham człowieka, to uwielbiam się do niego tulić. Ciocie mówią, że TURBO MIZIAK ze mnie.
 
Szukam domu bez wychodzenia we Wrocławiu lub w okolicach. Jeśli jednak będziesz mieć cudowny dom gdzieś dalej, to ciocie chętnie mnie do Ciebie wychodzą Ciebie zawiozą. Czy zakochasz się we mnie i przygarniesz mnie do siebie? 
 
Przed adopcją wymagamy spotkania i podpisania umowy adopcyjnej.
NERO i NANO to duet doskonały do adopcji. Niesamowite jest to, ile mają w sobie miłości do siebie nawzajem i do człowieka. Uwielbiają spędzać wspólnie czas - spać, myć się i bawić. Nano ma około 2 lat , a Nero około roku. Obaj są wykastrowani, wolni od chorób zakaźnych i zaczipowani. Bardzo kochają człowieka - w domu tymczasowym śpią wspólnie w łóżku.
 
To wspaniałe ufne i wdzięczne koty, w których od razu można się zakochać!
Kociaki przebywają we Wrocławiu. Szukamy tylko wspólnego domu, bezpiecznego i bez wychodzenia - najlepiej z osiatkowanym balkonem, ponieważ uwielbiają obserwować otoczenie. 
 
Przed adopcją wymagamy spotkania i podpisania umowy adopcyjnej.
Jestem HELA, około półtora roczna koteczka, która szuka właśnie Ciebie.
Jestem już wysterylizowana, odrobaczona, zaszczepiona, zaczipowana i oczywiście zdrowa. Bezbłędnie trafiam do kuwety!
Szukam domku gdzie jest już jeden kotek, najlepiej młodszy, ponieważ uwielbiam się z nimi bawić. Może być też spokojny piesek, je również toleruję :D.
Dom powinien być bez wychodzenia. Zakochaj się we mnie i zabierz do siebie!
 
Przed adopcją wymagamy spotkania i podpisania umowy adopcyjnej.
 

 

Halo człowieki, to MY - RENGAR TEEMO. Mamy około 5 miesięcy i jesteśmy turbo miziakami. Śpimy razem z ciocią, uwielbiamy noszenie na rączkach i zabawę, zwłaszcza z myszkami. Bezbłędnie korzystamy z kuwety, jesteśmy wykastrowani, odrobaczeni, zaszczepieni, zaczipowani, a wszystkie testy mamy ujemne.
 
Szukamy bezpiecznego domku, takiego, który nie będzie nas wypuszczał na dwór. Chętnie z osiatkowanym balkonem, ponieważ uwielbiamy obserwować świat. Jesteśmy we Wrocławiu, ale jak będziesz miał super domek to pojedziemy też dalej.
 
Przed adopcją wymagamy spotkania i podpisania umowy adopcyjnej.

 

      PROGRAMY

     PARTNERSKIE

 

 

KONTAKT

 

kocilos.wroclaw@gmail.com

 

       721319902

 

       609325934

 

Regon: 522124465

NIP: 899-292-67-78

 

Facebook

 

Instagram

 

Kociolosowy bazarek charytatywny

 

 

 

 

 

 

WSPIERAJ NASZE            KOTY

 

Stowarzyszenie Koci Los

Nest bank

14 2530 0008 2041 1073 9031 0001

Dane do przelewów zagranicznych:

SWIFT NESBPLPW

 

 

 

 

 

KRS 0000270261

CEL SZCZEGÓŁOWY:

KOCI LOS 12613